Yeni başkan iş adamı Muhammet Karaoğlu

Bayburt İl Özel İdare Spor Kulübü’nin yeni başkanı iş adamı Muhammet Karaoğlu oldu.

Yeni başkan iş adamı Muhammet Karaoğlu

Bu sezon şampiyon olarak 2. lige yükselme başarısı gösteren Bayburt Özel İdare Spor'da yeni yönetim şekilllendi. 

Kulüpten yapılan açıklamada yeni yönetim ve yapılan genel kurulda temsilcimizin ana sponsorluğunu sürdüren An - Zentrum Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet KARAOĞLU yeni başkan olarak belirlendi. 

Kulüpten konuya ilişkin olarak yapılan açıklama şöyle: 

Bayburt Özel İdare Spor Kulübümüzün, Dernekler Kanunu ve Kulüp Tüzüğümüze göre 3 yılda bir Nisan ayı içerisinde yapılması gereken seçimli Olağan Genel Kurulu, 27 Nisan 2019 tarihindeki oturumda gerekli çoğunluk sağlanamadığından 09 Mayıs 2019 tarihinde yapılmıştır.
Genel Kurul daimi delegeleri Bayburt İl Özel İdaresi çalışanlarından oluşan kulübümüzde Yönetim Kurulu oluşturulurken ilgililer nezdinde gerekli istişareler yapılmıştır.

Yapılan bu istişareler neticesinde gerek İl içinde gerekse gurbette bulunan Bayburtlu işadamlarımız, esnaflarımız, STK temsilcilerimiz ve hemşerilerimizle yaptığımız görüşmeler doğrultusunda Yönetim ve Denetleme Kurulu üye seçimleri yapılmış olup,iş yoğunluğu ve benzeri nedenlerle Yönetim ve Denetleme Kurullarında yer alamayan Bayburt sever tüm hemşerilerimiz kulübümüze ve şehrimize her türlü desteği ve katkıyı vermeye devam edeceklerini beyan etmişlerdir.  
Yönetim Kurulumuz, kulübümüzün ana sponsorluğunu sürdüren An - Zentrum Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet KARAOĞLU Başkanlığında aşağıdaki isimlerden oluşturulmuştur:
 
YÖNETİM KURULU 
Muhammet KARAOĞLU 
Süleyman AĞIN
Abdurrahman POLATTİMUR 
Hayrettin KOÇYİĞİT
Nesumittin SELÇUK
Ünsal KIRAÇ
Süleyman SEYHAN
Erol AKBAŞ
İsrafil KAHRAMAN
Hicabi DURMUŞ
İbrahim ŞENYİĞİT
Salim ASLANHAN
Yaşar YERLİKAYA
Şemsettin ÇALIŞKAN
Kenan AKTÜRK
Fatih ŞENTÜRK
Ersoy ÖZBEK
Şükrü KAYALI
Adem KÖSE
Halim KIZIL
Şerif BAYRAM

DENETLEME KURULU:
Ensar YERLİKAYA
Mahmut BOYACI
Bülent KOÇYİĞİT
 
Yönetim Kurulumuz 2019 - 2020 Futbol sezonu planlaması ve diğer tüm bilgilendirmeleri önümüzdeki gönlerde kamuoyu ile paylaşacaktır.
Kulübümüz, gerekli açıklamaları ve ilgili tüm haberleri Bayburt Özel İdare Spor resmi sosyal medya hesabımız olan “Bayburt Özel İdare Spor Kulübü” sayfası ve basın kuruluşları aracılığı ile paylaşılacaktır. Bunun dışında kulümüzün adı, logosu ve renklerinden oluşan farklı hesaplardan yapılan açıklama ve yorumlara itibar edilmemesini kamuoyunun bilgisine saygıyla sunuyoruz.

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet kara
Mehmet kara - 1 yıl Önce

Bu adam bize 3.Lig Şampiyonluk getirdi ve 2. Lig Şampiyonluğu da getirir. Ana sponzorumuz Byburt69 energy sahibi Helal olsun Allah yolunu açik etsin. Saygilar Takipdeyiz Başkanim!

SIRADAKİ HABER

banner10