İkinci yarı hazırlıkları başladı

TFF 3. Lig 3. Grup'ta ilk yarıyı 39 puanla lider ve namağlup tamamlayan Bayburt İl Özel İdare Spor, kulüp tesislerinde ikinci yarı hazırlıklarına başladı.

İkinci yarı hazırlıkları başladı

Kulüp Başkanı İsmail Özbek, Camia olarak kendilerine yakışır bir şekilde mücadele ettiklerini belirterek;  3 Lig 3.gurupta iyi bir ilk yarı geçirerek, namağlup ve lider olarak 2 yarı İlk etap çalışmaları için Bayburt’ta toplandık.30 Aralığa kadar Bayburt’ta antrenmanlarımıza devam edip 2 - 13 Ocak tarihleri arası Antalya da kampımız olacak.

Teknik ekibimizin raporu ve Yönetim Kurulumuzun çalışmaları sonucunda takımımıza 2 veya 3 transfer yapmayı planlıyoruz.

İlk yarıda olduğu gibi, taraftarlarımızı her zaman yanımız da ve takımızın itici gücü olarak görmek istiyor ilk yarıdaki liderliğimizi ve namağlupluğumuzu devam ettirerek sezon sonunda direk Şampiyon olarak bir üst lige çıkmak istiyoruz." diye konuştu.

Ferruh Özgün, 3 Lig 3.gurupta iyi bir ilk yarı geçirdiklerini, namağlup ve lider bitirdiklerini söyledi. İkinci yarının ilk yarıdan daha zor olacağını vurgulayan Ferruh Özgün, " Bayburt Spor olarak,6 günlük izinden sonra ikinci yarı hazırlıklara başladık. Kısmetse burada ayın 30’una kadar İdmanlarımıza devam edip iki gün yılbaşı izninin ardından Allah izin verirse 2 Ocakta Antalya’da kampa gireceğiz.12 günlük bir kamp düşünüyoruz, 3 tane hazırlık maçı planladık.

İnşallah namağlupluğumuzu devam ettirip sezon sonu da herkesin beklediği Şampiyonluğu Bayburt Sporumuza getiririz. Transfer konusunda görüştüğümüz oyuncular tabi ki var ama daha transfere süre olduğundan onlarla görüşüp 2 veya 3 oyuncuyu takımımıza kazandıracağız." dedi.

İkinci yarı hazırlıklarına bu gün itibari ile Bayburt’ta başladıklarını belirten Takım Kaptanı Ali Kemal Yükseker; İnşallah bu çalışmalarımız kazasız ve belasız bir şekilde devam eder. Gerek Bayburt’ta gerekse Antalya da çalışmalarımızda sakatsız bir şekilde bitiririz.

İlk yarıyı zirvede namaglup bitirdik, bu serimizi bu devamlılığımızı ikinci yarıda da yansıtıp sezon sonunu da Şampiyonluk ile taçlandırmış oluruz.”

Takımın genç Futbolcularından Mustafa Dündar ise ilk yarıda ki bu başarıyı sezon sonunda Şampiyonluk ile sonlandırırız. Her şey güzel gidiyor inşallah böyle de devam eder “ dedi.

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER