Çalışkan'dan Demirkanlı açıklaması

Bayburt Özel İdare Spor Kulüp Başkanı Şemsettin Çalışkan, 14 Şubat Cuma günü kampı terk ederek, Bayburt'tan ayrılan Bülent Demirkanlı’ya ulaşamadıklarını kaydetti. 

Çalışkan'dan Demirkanlı açıklaması

Kardemir Karabükspor ve Bodrum Belediye Bodrumspor müsabakalarına teknik ekipten yoksun olarak çıktıklarını beyan eden Çalışkan, 23 Şubat 2020 Pazar günü Bayburt’taki Piserro Kahramanmaraşspor müsabakasına da teknik ekibi yedek kulübesine oturtamayacaklarını belirterek,

“Tüm Futbol kulüplerinde olduğu gibi bizim kulübümüzde de hem teknik ekip hem de sporcular ile ayrılıklar yaşanmıştır ve bundan sonra da yaşanacaktır. Ayrılıkların birbirlerine teşekkür ederek ve helalleşerek ayrılmaktan yana daha güzel olacağını biliyoruz. Biz hocamız Bülent Demirkanlı ve ekibine bugüne kadar vermiş oldukları hizmetlere teşekkür ederek ayrılmak istememize rağmen, maalesef Hocamız maça bir gün kala kampı ve tesisleri terk etmiş ve tüm çabalarımıza rağmen uzlaşı yolunu seçmemiştir. Mevcut durum sportif anlamda hem kulübümüz açısından hem de sporcular açısından olumsuz bir ortam ve hava yarattığından hocamızın ve ekibinin bu konuda sağduyu ile hareket edeceğini umuyor, bu durumun bir an önce çözüme kavuşmasını bekliyoruz" dedi. 

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner10