Bayburtspor’a İlk Destek Başkan Pekmezci’den

Geçtiğimiz yıl TFF 3. Ligde şampiyonluk ipini göğüsleyerek 2019-2020 sezonunda TFF 2 Lig Kırmızı Gurupta mücadele etmeye hak kazanan Bayburt İl Özel İdare Spor Kulübü’nün satışa sunduğu kombine kartlarından ilkini Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci satın aldı.

 Bayburtspor’a İlk Destek Başkan Pekmezci’den

Bayburtspor’a destek vermek amacıyla Şehit Nusret Parkı’na giden Belediye Başkanı Pekmezci, burada kulüp başkanı Muhammet Karaoğlu, kulüp yöneticileri ve sporcuların yer aldığı stantta satışa sunulan iç saha kombine kartlarından satın alarak kampanyaya destek veren ilk kişi oldu. 


Kulüp başkanı Karaoğlu ve yöneticileri ile bir süre sohbet eden Başkan Pekmezci, 2019-2020 TFF 2 Lig Kırmızı Gurupta mücadele edecek olan Bayburtspor’a başarılar diledi. Bayburtspor’un her zaman yanında olacağını belirten Başkan Pekmezci, Bayburtlulara da destek çağrısında bulunarak, “Bayburtlu bütün hemşerilerimizi Bayburtspor’a sahip çıkmaya davet ediyorum. Bayburt’a ve Bayburtspor’a yakışır biçimde takımımıza destek verelim.

Bu yolda hep beraber yürüyelim, temsilcimize hep birlikte sahip çıkalım. Kulüpler taraftarıyla güçlüdür. İnşallah hep birlikte el ele vererek Bayburtspor’umuzu daha üst liglere taşıyacağız. Takımımızın da mücadele ruhunu ortaya koyacağından hiç şüphemiz yoktur. Bu vesileyle ben şimdiden yeni sezonda Bayburtspor’umuza üstün başarılar diliyorum” diye konuştu.
 

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner10