E-GAZETE

› Bayburt Belediyesi

› Bayburt Valiliği

Bayburt Grup demir bilekleri altınla ödüllendirdi

Bayburt Bilek Güreş Kulübü, 5 dalda Milli Takıma seçilen Sporcuları Bayburt Grup tarafından altınla ödüllendirildiler.

06 Mayıs 2013 Pazartesi 09:12

Bayburt Bilek Güreş Kulübü, 5 dalda Milli Takıma seçilen Sporcuları Bayburt Grup tarafından altınla ödüllendirildiler.

Litvanya’ da 8-13 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Bilek Güreş Şampiyonasında Ülkemizi temsil edecek Türkiye Bilek Güreş Milli Takımına seçilen, Bayburt Bilek Güreş Kulübü Bilek Güreşçileri Bayburt Grup tarafından Altınla ödüllendirildiler.

Bayburt Grup tesislerinde düzenlenen törene Bayburt Grup A.Ş Koordinatörü Hikmet Şentürk, , Bayburt Bilek Güreş Kulüp Başkanı Ünal Çelik ve Sporcuları temsilen Tuncay Başaran ile İsmail Türker katıldı.

Bayburt’un adının layık olduğu yerlerde en iyi temsil edildiği her türlü faaliyetlere destek olacaklarını belirten Bayburt Grup Koordinatörü Hikmet Şentürk, "Litvanya’ da düzenlenen Avrupa Bilek Güreş Şampiyonasında Ülkemizi temsil edecek Türkiye Bilek Güreş Milli Takımına seçilen, Bayburt Bilek Güreş Kulübü Bilek Güreşçilerimize bu mücadelelerinde başarılar diliyoruz. Türk Bayrağını şerefle ve birincilikle dalgalandırmaları bizlere onur vermektedir. Onların başarılı oldukları her alanda biz Bayburt Grup olarak her zaman yanlarında olacak ve başarılarını takdir edeceğiz. Litvanya’ da Şampiyonluklarla ve derecelerle döneceklerine inancımız tamdır bu nedenle de yarışma öncesi altınla ödüllendirdik. Başarı onlardan takdir ve ödül bizden" dedi.

Bayburt Bilek Güreş Kulüp Başkanı Ünal Çelik ise her zaman desteklerini esirgemeyen Bayburt Grup’a teşekkür ettiklerini belirterek "55 kiloda İsmail Türker,85 kiloda Vedat Bozbey,90 kiloda Tuncay Başaran,100 kiloda Sahip Çağlar ve 110 kiloda Arif Ertem Milli Takım’da ülkemizi ve Milli Formayı giyeceklerdir. Hedefimiz en üst seviyede başarı, birincilikler ve Avrupa dereceleridir. Bu amaçla çalışmalarımızı sürdürdük ve başarmak için kenetlendik. Allah nasip ederse şampiyonluklarla ülkemize döneceğiz"diye konuştu.

Yükleniyor...