Kasap: "Dedikodulara kulak asmayın"

Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, kamuoyunda MHP adayı çekildi tarzında söylemlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Kasap: "Dedikodulara kulak asmayın"

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlere MHP'nin adayı ile gireceğini söyleyen Kasap, "Cumhur İttifakı kapsamında adayların çekileceği iller var ama Bayburt'ta böyle bir şey söz konusu değil" dedi.  

MHP İl Başkanı Bekir, seçim çalışmalarını başlattıklarından bu yana bazı çevrelerce çeşitli dedikodular yayıldığını, vatandaşların bu dedikodulara kulak asmamaları gerektiğini belirtti. Bekir Kasap'ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"Türkiye genelinde bilindiği gibi Cumhur İttifakı ile seçime girdiğimiz bir çok il var. Cumhur İttifakı ruhuna da herhangi bir leke gelmesin diye şuana kadar gayet iyi bir çalışma yürüttük. Ama üzücü olan kamuoyunda adayımızla ilgili uydurma ifadeler hiç bitmiyor. Şu günlerde MHP adayı çekilecek diye bir söylenti var ve bu konuyla ilgili vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz. Cumhur İttifakı kapsamında adayların çekileceği iller var ama Bayburt'ta böyle bir şey söz konusu değil. Bu iller genelde Cumhur İttifakı'nın birlikte hareket etmesi halinde diğer oluşumlardan seçimi alacağı iller. Bayburt'ta ise her iki partinin adayları ayrı ayrı seçimlere girecek. Biz MHP olarak sayın Belediye Başkan adayımız Hükmü Pekmezci ile çalışmalarımızı sürdüryoruz. Çok da keyifli ve verimli bir seçim çalışması yapmaktayız. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimlerin Bayburt'umuza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum."   

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
a.mehdi öztürk
a.mehdi öztürk - 1 yıl Önce

zaten c.hur ittifakı,dolayısıyla,sn h.pekmezci,kadim dostu,sn b.yıldırım bey,dir,inşAllah bayburt kazanacak,tır.tşkler

SIRADAKİ HABER

banner12

banner10