Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayburt Belediye Başkan Adayımız Fatih Yumak’tır

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayburt Belediye Başkan Adayımız Fatih Yumak’tır. İnşallah sizlerin teveccühü ile Bayburt Belediye Başkanı olacak ve Bayburt’u bölgenin parlayan yıldızı haline getirecek adımları kısa sürede atacaktır. Biz de her zaman her alanda onu destekleyeceğiz. 

Yayınladığı görüntülü mesaj ile Bayburtlulara seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Bayburt Belediye Başkan Adayı Fatih Yumak için destek istedi. 

Erdoğan, “31 Mart akşamı bütün Türkiye yine Bayburt’u takip edecek. Onun için gözüm ve kulağım ilk önce Bayburt’ta olacaktır” dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajı şöyle: 
Değerli Bayburtlu kardeşlerim, Dede Korkut diyarının yiğit evlatları… Öncelikle hepinizi en kalbi duygularımla, saygıyla, muhabbetle selamlıyorum. Biliyorsunuz Bayburt’un yeri bende hep ayrı oldu. Siz her zaman bizim yanımızda, AK Parti’nin yanında yer aldınız. Verdiğiniz güçlü destekle davamızın sembol şehirlerinden biri oldunuz. Biz size baktık Türkiye’yi gördük, Türkiye size baktı AK Parti’yi gördü. Onun için, “Bayburt Türkiye’dir” dedik. 
Vatana sadakati, birliği, dirliği soranlara Bayburt’u adres gösterdik. Hamdolsun bugüne kadar da hiç mahcup olmadık. Her seçimde en fazla desteği sizden gördük. Allah hepinizden razı olsun. 

Bayburt’ta AK Parti Belediye Başkan Adayımız Fatih Yumak’tır
Kıymetli kardeşlerim, biliyorsunuz Bayburt’ta AK Parti Belediye Başkan Adayımız Fatih Yumak’tır. Biz onun gençliğine, dinamizmine, memleket sevgisine ve hizmet aşkına inanıyoruz. Zaten açıkladığı önemli projelerle bizi mahcup etmeyeceğini şimdiden gösterdi. İnşallah sizlerin teveccühü ile Bayburt Belediye Başkanı olacak ve Bayburt’u bölgenin parlayan yıldızı haline getirecek adımları kısa sürede atacaktır. Biz de her zaman her alanda onu destekleyeceğiz. 

Bayburt’ta 3 bin kişilik yeni istihdam alanı oluşturacağız
Bayburt’un ufku açık, geleceği parlak. Yeni Askeri Kışla, Göçmen Geri Gönderme Merkezi, Üniversite, Polis Özel Harekat Eğitim Merkezi, Yeni Modern Devlet Hastanesi, Havaalanı ve Tarım Yerleşkesi gibi yatırımlarla önümüzdeki dönemde Bayburt’ta 3 bin kişilik yeni istihdam alanı oluşturacağız. 

İnşallah o sene bu sene olacak
Bayburt Spor’u da yakından takip ediyorum. İnşallah o sene bu sene olacak ve Bayburt Spor 2. Lige yükselecek. 

Bizim davamızda küslük yoktur, birlik vardır
Bayburt’ta AK Parti ailesi içindeki bütün dava arkadaşlarıma şu mesajı vermek istiyorum: Bizim davamızda küslük yoktur, birlik vardır. Bizim davamızda ayrılmak yoktur, kavuşmak vardır. Büyük Türkiye hedefinde buluşmak vardır. Dolayısıyla birlik ve beraberlik içinde dava şuurundan en küçük bir taviz vermeden bu seçimlerde de çalışacağız. 


Bayburtlu esnaf kardeşlerim, 31 Mart’ta büyük Türkiye idealine en büyük desteği yine siz vereceksiniz
Bayburtlu esnaf kardeşlerim, biliyorum ki 31 Mart’ta büyük Türkiye idealine en büyük desteği yine siz vereceksiniz. Hiç merak etmeyin… Desteğiniz yine karşılıksız kalmayacak. Önümüzdeki dönemde Bayburt’ta oluşturacağımız yatırımlar ve hizmetler sayesinde çok daha hızlı bir şekilde büyüyeceksiniz. Hep birlikte göçü ortadan kaldıracağız. AK Parti Bayburt Belediye Başkanımız da sizlere gece gündüz hizmet edecek ben de takipçisi olacağım. 

AK Parti’ye vereceğiniz her oy Bayburt’un yarınlarına, çocuklarınıza ve güçlü Türkiye’ye hizmet edecektir
Bayburtlu gençlerimiz, hanım kardeşlerimiz düne birlikte şahit olduk, bugünü birlikte yaşıyoruz, yarını birlikte inşa edeceğiz. Ben sizin gücünüzü biliyorum. Bu seçimde de gücünüzü gösterin. AK Parti’ye vereceğiniz her oy Bayburt’un yarınlarına, çocuklarınıza ve güçlü Türkiye’ye hizmet edecektir. 

AK Parti kazanacak, Bayburt kazanacak, Türkiye kazanacak
Unutmayın, 31 Mart akşamı bütün Türkiye yine Bayburt’u takip edecek. Onun için gözüm ve kulağım ilk önce Bayburt’ta olacaktır. AK Parti Belediyeciliğinin güçlü bir şekilde devamı yolunda vereceğiniz müjdeli haberleri bekliyorum. İnanıyorum ki her zaman olduğu gibi AK Parti kazanacak, Bayburt kazanacak, Türkiye kazanacak. Allaha emanet olun.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 17:12

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercan Silsüpür
Ercan Silsüpür - 3 ay Önce

Reis sana bütün oylar feda olsun ama belediye seçiminde kusura bakmayın Oyumuz Hükmü Pekmezci’ye....

Deli Dumrul
Deli Dumrul - 3 ay Önce

Reis sana canımız feda.
Yalnız Bayburt'ta küçük bir hesabımız var, müsaade et kapatalım.

69bayburt69
69bayburt69 - 3 ay Önce

Durum kötü galiba bakanlar geldi gitti olmadı birde reis el attı ama gene olmayacak hükmü bey ne adammış ne korku vermiş helal olsun

a.mehdi öztürk
a.mehdi öztürk - 3 ay Önce

sn reis sevgiler sunarak,3 dönem belediyeyi akp,yönetti,bir seferde mhp yönetsin,zaten anketler hükmü
hoca gözüküyor,toplamı yüzde 90,,,millet ittifakı sınıfta kaldı.,sevindirici durum,bu itibarla,sn c.başkanı
-bahçeli-b.yıldırım-naci ağbal,c.hur ittifakı ve bayburt 1.ci gelcek ve bayburt beka sorununa en büyük,
osmanlı tokatı atacaktır,en derin saygılar sunarız.

Danişment
Danişment - 3 ay Önce

Molla yine yanlış yaptın yemin ediyorum sırf hesabınız zor olacak diye sizi istemiyorum kul hakkını ak parti nasıl ödeyecek bu sefer olmadi ne yapalım hesap var da

vah çoruh
vah çoruh - 3 ay Önce

koruğu kimlere peşgeş çekeceksiniz bayburtta ev yapacak yermi yok var ama sanayi bal kaymak rant alanı bize iş lazım......... iş yerleri dağlara yapılmaz ev yapılr

Bayburt
Bayburt - 3 ay Önce

Allah a Gürban olum inşAllah anlarlar

Mahmutcan saruhan
Mahmutcan saruhan - 3 ay Önce

millet arkanda reis arkanda haydi FATIH bayburt yaninda 1 nisanda insAllah baskan yazdiracagiz seni bu memlekete

SIRADAKİ HABER