AK Parti'den BGC'ye ziyaret

Ak Parti Bayburt Belediye Başkan Adayı Fatih Yumak ve Ak Parti İl Başkanı Hacı Ali Polat  Bayburt Gazeteciler Cemiyetini ziyaret  etti.

AK Parti'den BGC'ye ziyaret

Burada bazı açıklamalarda bulunan Polat, sandık iradesine her zaman saygı duyduklarını belirterek şunları kaydetti: 

Bayburt’ta yaşayan insanların bu şehre daha iyi kimin hizmet edeceğini biliyor. Bu bizim kişileri karşılaştırmamızla değil, arkadaki gücü karşılaştırmamızla ilgili. Diğer adayların da artıları vardır bizim adayımız Fatih Yumak’ın da artıları vardır. Ama arkadaki güçleri karşılaştırdığımız  zaman  Bayburt’un o güce ihtiyacı vardır. Bayburt un o desteğe ihtiyacı vardır. Biz Fatih kardeşimizin de o gücü de arkasına alarak Bayburt için güzel işlere imza atacağına inanıyoruz” dedi. 

Belediye Başkan Adayı Fatih Yumak ise, AK parti belediyeciliğinin Bayburt’ta son 15 yılda önemli işlere imza attığını ifade ederek, 

“Bizim idealimiz, bizim hedefimiz 15 yıldır Ak Parti Bayburt ta büyük hizmetler gerçekleştirdi. Hem yerel de hem genelde .Biz Ak Parti Belediyeciliğini nasıl ki, 31 Mart’tan sonra iktidar devam edecek ise Bayburt'ta da yerel anlamda iktidarın devam etmesini istiyoruz. Bu anlamda da elimizden gelen gayreti il başkanımız ve teşkilatımızla gösteriyoruz. Halkımızın da sağduyusuna güveniyoruz. İnşallah  hep birlikte Bayburt ‘u daha da yaşanabilir hale getirmek için  gayret  edeceğiz .” dedi. 

Önceki belediye başkanlarının hizmetlerine de değinen Yumak, 

“Bundan önceki belediye başkanlarımız  çok büyük işler başardılar. Bekir Çetin Başkanım Bayburt un çehresini değiştirmeye yönelik önemli projeler gerçekleştirdi. Ak Parti Belediyeciliğinden önce sıkışmış bir haldeydi ama bugün Bayburt  her tarafa genişleyen bir kent durumuna gelmiştir. Hacı Ali Polat Başkanım Döneminde Doğalgaz noktasında Bayburt Türkiye’nin en ileri noktada Doğalgazını kullanan şehir haline gelmiştir. Şehir Merkezinde Doğalgaz kullanım oranı%98  ile Türkiye birincisiyiz. Aksa Gaz Doğalgaz şirketine teşekkürlerimi iletiyorum. Mete Memiş başkanım döneminde Bayburt un 40 yıllık alt yapı sorununu çözdü. Ve gerçekten caddelerimizin güzelleştirilmesi noktasında çok büyük hizmetler gerçekleştirdi.” ifadelerini kullandı. 

“Kalıcı güzel eserler bırakacağız”

Belediye başkanı seçilmesi durumunda şehre üst yapı anlamında kalıcı eserler kazandıracaklarını da sözlerine ekleyen Yumak, 
“Vizyon projelerle şehre üst yapı anlamında daha görsel yönden kalıcı güzel eserler bırakacağız. Özellikle şunu belirteyim bizim Bayburt ta dışardan gelen memurlarımızın veya Bayburt’ta yaşayan hemşehrilerimizin hafta sonlarında Bayburt’ta geçirebilecekleri mekanların sayısını da arttırmamız gerekiyor. O nokta da üst yapı noktasında en büyük avantajımız alt yapımız tamamlanmış olmasıdır. Bizim dönemimizde inşallah üst yapıya önem vereceğiz ve üst yapı noktasında da vizyon projelerle Bayburt un çehresini değiştireceğiz" dedi

BGC Başkanı Yaşar Yıldız da ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek 31 Mart’ta yapılacak seçimlerin ülkemiz ve Bayburt için hayırlı olması temennisinde bulundu. 

İkiliye il yönetiminden Mehmet Kaymak ve Murat Eraslan da eşlik etti. 
 

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
a.mehdi öztürk
a.mehdi öztürk - 11 ay Önce

sn h.ali ef,beyanatın c.ittifakına-ak partive f.yumakın işini bitirdin,.!!!,.,zaten ankaetler sn hükmü beyi
gösteriyor ki,asabiyet ondan yazık

bos
bos - 11 ay Önce

mehdi efendi boyle yazar gisip ak partiye oy verirsin yuzde 70 le alacagiz yumaj gelecek

SIRADAKİ HABER