Haber Detayı
27 Şubat 2012 - Pazartesi 20:52
 
Yalova AkParti Merkez İlçe, Bayburtlular Derneğini ziyaret etti
21 ŞUBAT Haberi


AK Parti Yalova Merkez ilçe başkanı Ömer Aslan, beraberinde ilçe yönetim kurulu üyeleri ve mahalle teşkilatı mensupları Bayburt’un 94. kurtuluş yıl dönümünde Yalova Bayburtlular Derneği’ne ziyarette bulundular.

94. kurtuluş yıldönümünde Bayburtluları yalnız bırakmayan AK Parti Yalova Merkez İlçe teşkilatı, Yalova’da yaşayan Bayburtlular tarafından ilgiyle karşılandılar. Kendilerine gösterilen misafirperverlikten memnun olduklarını ifade eden AK Parti Merkez ilçe teşkilatı mensupları " sıcakkanlılık ve misafirperverlik Bayburtluluğun şanıdır. " dediler.

Ziyaret etmenin ve istişarenin önemine değinen AK Parti Yalova Merkez ilçe başkanı Ömer Aslan, “ 4 Şubat itibari ile canlı ve heyecanlı bir yönetim kurulu oluşturduk ve tabiri yerindeyse adeta görücüye çıktık. Bizleri demokrasi ve hizmet sürecinde hem destekleyen hem de özveri ile takip eden Bayburtlu kardeşlerimizi ziyaret etmek istedik. Bu vesilelerle, halkımızla buluşmalarımız, ev, kahvehane ve dernek ziyaretlerimiz sıklıkla devam edecektir. Bayburt’un il milletvekili sayısı bire düşürülmüştür. Fakat Sayın Başbakan’ımız hepimizin bildiği gibi 12 Haziran 2011 genel seçimleri ilk mitingine Bayburt’tan başlamış ve kendisini Bayburt’un bir Milletvekili olarak kabul etmeleri için değerli Bayburtlulardan rica etmiştir. Dünya Lideri Başbakan’ımızın, Bayburt hassasiyeti hem Bayburtluların hem de tüm milletimizin takdirini kazanmıştır.

25 yıldır faaliyet gösteren Yalova Bayburtlular Derneği’ne ilk defa kurtuluş yıldönümünde ziyaretin gerçekleştirildiğini ifade eden dernek başkanı Ömer Nergiz, “Bayburt’un kurtuluşunun 94. Yıl dönümünde bizleri yalnız bırakmayan AK Parti Yalova Merkez ilçe Başkanı Ömer Aslan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz. Hiçbir etkinlik ve davet olmamasına rağmen, bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmadılar, sağ olsunlar. Ben de tüm Bayburtlular adına kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: www.yalovagazeteleri.com

 

Kaynak: Editör: BEŞİR KELLECİ
 
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı