Haber Detayı
28 Ekim 2013 - Pazartesi 15:03
 
Vali Ünlüer’in cumhuriyet bayramı mesajı
GÜNCEL Haberi


Bayburt Valisi Mükerrem Ünlüer, " Geçmişinden aldığı güç ile yılmadan çalışarak bugünlere gelen Türkiye Cumhuriyeti bugün Dünya ekonomisinde ve siyasetinde söz sahibi, güçlü, çağdaş ve demokratik bir ülkedir. Millet olarak birlik ve beraberlik içinde çalışmayı sürdürürsek çok daha güçlü ve daha müreffeh yarınlara ulaşacağımıza şüphe yoktur."dedi.

Bayburt Valisi Mükerrem Ünlüer, Türkiye Cumhuriyeti Devletiʹnin kuruluşunun 90. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

"Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 90.Yıldönümünü milletçe hep beraber kutlamanın gururunu ve coşkusunun yaşıyoruz."diyen Ünlüer, şöyle devam etti:

"Cumhuriyetimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün önderliğinde milletimizin tek yürek olarak her türlü imkânsızlığa rağmen büyük fedakarlıklarla kazandığı istiklal mücadelesinin sonucunda kurulmuştur.

Geçmişinden aldığı güç ile yılmadan çalışarak bugünlere gelen Türkiye Cumhuriyeti bugün Dünya ekonomisinde ve siyasetinde söz sahibi, güçlü, çağdaş ve demokratik bir ülkedir. Millet olarak birlik ve beraberlik içinde çalışmayı sürdürürsek çok daha güçlü ve daha müreffeh yarınlara ulaşacağımıza şüphe yoktur.

Bu anlamlı günde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, istiklal savaşımızın bütün kahramanlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı, rahmet ve şükranla anıyor, Bayburtlu hemşerilerimin ve tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyor saygılarımı sunuyorum."

 

Kaynak: Editör: BEŞİR KELLECİ
 
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı