Trabzon Bayburtlular Derneği'nde buluşma

Trabzon Bayburtlular Derneği Yönetimi geçmiş dönemlerde dernekte görev yapmış başkan, yönetici ve işadamlarını bir araya getiren ve yöresel yemeklerin ikram edildiği bir buluşma gerçekleştirildi.

Trabzon Bayburtlular Derneği'nde buluşma

Dernek binasında gerçekleşen yemekli toplantıya, Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, DSİ 22. Bölge Müdür Yardımcısı Halis Saka, Trabzon Bayburtlular Derneği’nde geçmiş dönemlerde başkanlık yapan Prof. Dr. Şeref Oruç, Ekrem Akgün, Engin Oğul, Bülent Doğru, Turan Terzi, Dr. Ertan Yıldız, Dr. Gürkan Gazioğlu, Dr. Zeynep Uzun, Dr. Ramazan Akpınar ve Mustafa Kutlu, İşadamı Vedat Temur ile Haluk Çakırca’nın yanı sıra spor, siyaset ve İş dünyasından çok tanınmış sima katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Trabzon Bayburtlular Derneği Başkanı Sadettin Okay,  ” Davetimize katılarak birlik, beraberliğimizi güçlendirmemize vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin manevi desteği ile önümüzdeki günlerde Trabzon Bayburtlular Derneği olarak çok önemli hizmetlere, organizasyonlara imza atıp Türkiye genelinde ses getirecek etkinlikler yapmayı planlıyoruz. 7 Mart 2020 Cumartesi günü Trabzon Hamamizade İhsan Bey Kültür merkezinde Bayburt’un Kurtuluşu etkinliğini, Ağustos ayı sonunda ise Trabzon’da ilk kez yapacağımız “Bayburt tanıtım günlerini hep birlikte coşku ile kutlayacağız” dedi.

Haber ve video: Arif Azak

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER