Saha personeline moral!

Vali Ali Hamza Pehlivan, Bayburt İl Özel İdare Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.

Saha personeline moral!

Son günlerde etkili olan kar yağışı dolayısıyla yoğun mesai içinde bulunan ekiplere özverili gayretleri dolayısıyla teşekkür eden Vali Pehlivan, vatandaşlarımızın ulaşım güvenliğini sağlamak adına yapılan çalışmaların azami hassasiyet ve titizlikle devam ettirilmesini istedi.
 
Vali Pehlivan, “Yöneticisinden arazideki işçisine kadar hepimiz vatandaşlarımıza hizmet götürmek, onların daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak adına ulaşımından kanalizasyonuna, içme suyundan yol yapımına, karla mücadeleye kadar birçok işi birlikte yürütüyoruz. Tüm saha personelimize çalışmalarında üstün başarı ve kolaylıklar diliyorum. Vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Vali Pehlivan İl Özel İdare çalışmalarına ilişkin değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunmasının ardından tamir bakım atölyelerinde incelemelerde bulundu. 
 
Vali Ali Hamza Pehlivan’a, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Ensar Yerlikaya eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 17:24

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamit timur
Hamit timur - 5 ay Önce

Sayin valime soyleyin orda deyilde koylere sorsun cenazemiz olduda koyun icini acmadilar bunu yapan konursu santiye sefi bizim koye anbargo uyguluyor ciydemlik koyu ilgili lere duyrulur

SIRADAKİ HABER