MÜSİAD Bayburt'tan Kars çıkarması

MÜSİAD Bayburt Başkanı Erdal Şentürk, Başkan Yardımcısı Fatih Durgut, Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Topsakal ve Temsilcilik Müdürü Naci Ahıskalıoğlu ile birlikte, MUSİAD Kars Şubesi açılış programına katıldılar.

MÜSİAD Bayburt'tan Kars çıkarması

Başkanlığını işadamı Şahin Aydın’ın yapacağı MÜSİAD’ın Kars Şubesinin açılışına, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kars Valisi Türker Öksüz, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Birçok ilden katılan MÜSİAD başkanı ve Kars ilinde bulunan protokol katıldı.

Karst’a gerçekleşen açılış töreninde bir konuşma yapan MÜSİAD Bayburt Başkanı Erdal Şentürk şunları söyledi:

“Soğuk bir havanın yaşandığı Kars ikliminde, sıcak bir evimiz olduğunu gördüm. Çok kıymetli Kars MÜSİAD başkanımız sayın Şahin Aydın, kardeşimizi kutluyorum. Açılış nedeniyle yaşanan yoğun kalabalıkta herkesle tek tek ilgilenerek, MÜSİAD ailesinin kardeşlik ortamını bizlere bir kez daha yaşatmış oldu. Kendisini tebrik ediyor görevinde başarılar diliyorum. Allah’ıma şükrediyorum ki, bizleri böylesi mükemmel insanlarla bir araya gelmemizi nasip etti. Elhamdülillah, MÜSIAD’ın ülkemiz için yaptığı çalışmalardan gurur

Bursa Escort
duyuyoruz. Tüm MÜSİAD ailesinin Allah birliğini ve dirliğini daim etsin.”

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 06:59

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14

banner10