İl Genel Meclis Başkanı seçildi

İl Genel Meclis Üyeleri tarafından yapılan oylamada Meclis Başkanlığına Süleyman Ağın seçildi.

İl Genel Meclis Başkanı seçildi

31 Mart Yerel Seçimlerin ardından mazbatasını alan il genel meclis üyeleri, ilk toplantısını yaparak başkanı seçti.

Yerel seçimlerin ardından 4 AK Partili 4 MHP’li il genel meclis üyesi yeni dönemde görev yapacak. İl genel meclis üyeleri ilk toplantıda Meclis Başkanını belirledi.

İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayrettin Koçyiğit, tarafından il genel meclis üyelerinin en yaşlısı olan Hüseyin Efe geçici başkan, en genç üyeler Barış Bayram ve Sinan Birgül ise katip üye olarak belirlendi. 

Daha sonra seçime geçildi. Seçimde 8 üyenin tamamının oyunu alarak yeni dönemde il genel meclis başkanlığına Süleyman Ağın seçildi.

Yapılan seçimlerde Birol Keskinoğlu birinci başkan vekili,   Ahmet Nebil Aydın ikinci başkan vekili, Barış Bayram ve Hüseyin Efe katip üye olarak seçildi. 

Seçim sonrası açıklamalarda bulunan İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Ağın meclis üyelerine teşekkür ederek, “Allah nasip ederse bu işi hep birlikte yükleneceğiz. Cumhur İttifakı ruhu kapsamında mecliste hep birlikte inşallah güzel hizmetler yapmayı rabbim bizlere nasip eder. Bizler il genel meclis üyeleri olarak ilimizin en ücra köşesine kadar ulaştırmanın gayretinde olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde bu hizmetleri yapacağız Bu mecliste kurulduğu günden bugüne kadar meclis başkanlığı ve üyeliği yapmış tüm arkadaşlarıma da bu vesileyle teşekkür ediyorum." dedi. 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 15:38

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
bayburt
bayburt - 3 ay Önce

bayburta hayırlı olsun
Cumhur ıttıfakı sag olsun

muhterem h.ali öz
muhterem h.ali öz - 3 ay Önce

artık her şey eskisi gibi olmayacaktır.???,yani şeffaf olcak.!!!,başarılar.ve bayburt kazanacaktır.!!

Kemal sever
Kemal sever - 3 ay Önce

Hayrettin kocyigit genelsekreterlikten istifa etmeli emekli olmali. Noktail genel meclis uyelerine basarilar diliyorum. Gumusdamla koyu 2014 -2019 muhtari.

Mert Ray
Mert Ray @Kemal sever - 3 ay Önce

Siyaset kimlere kalmis? Ama bu millet bunu hakediyor.

a.resül bayburtlugil-ist
a.resül bayburtlugil-ist - 3 ay Önce

keşke a.fuat bey başkan olsaydı,hayırlısı Allahtan.

SIRADAKİ HABER