Feyzioğlu'nun Bayburt temasları

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Vali Cüneyt Epcim’i ziyaret etti.

Feyzioğlu'nun Bayburt temasları

Erzurum, Bayburt ve Gümüşhane’ye düzenlediği çalışma ziyareti kapsamında Bayburt’a gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Vali Cüneyt Epcim ile makamında bir araya geldi.

Gündeme ilişkin konuların görüşüldüğü ziyarette ilimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Vali Cüneyt Epcim ziyaret sonrası Başkan Feyzioğlu’na teşekkür etti.

Başkan Feyzioğlu ise Vali Epcim’e misafirperverliği dolayısıyla teşekkürlerini iletti.

Ziyarette Erzurum Baro Başkanı Av. Talat Göğebakan ile Gümüşhane – Bayburt Bölge Baro Başkanı Av. Serkan Pekmezci yer aldı.

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU BAŞKAN PEKMEZCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Bayburt Belediye BaşkanıHükmü Pekmezci’yi makamında ziyaret etti.

Başkan Pekmezci ve yardımcıları Nesimuttin Selçuk ile Süreyya Türkmenli tarafından karşılanan TBB Başkanı Feyzioğlu, ziyaretinde ilk olarak Bayburt Belediyesi Şeref Defterini imzaladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Pekmezci, TBB Başkanı Feyzioğlu ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkanımız Pekmezci, Bayburt’un tarihi ve kültürel yapısı hakkında misafirlerine kısaca bilgi verdi.

Misafirperverliğinden ötürü Başkan Pekmezci’ye teşekkür eden TBB Başkanı Feyzioğlu, çalışmalarında başarılar diledi. Feyzioğlu ziyaret anısına Başkan Pekmezci’ye hediye takdim etti. Belediye Başkanı Pekmezci de TBB Başkanı Feyzioğlu’na Bayburt’a özgü çeşitli hediyeler verdi.

Gündeme ilişkin konuların görüşüldüğü ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Erzurum, Bayburt ve Gümüşhane’ye düzenlediği çalışma ziyareti kapsamında Bayburt’a gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'na Belediye ziyaretinde, TBB Başkan Başdanışmanı Zafer Köken, Erzurum Baro Başkanı Av. Talat Göğebakan ve Gümüşhane-Bayburt Bölge Barosu Başkanı Av. Serkan Pekmezci eşlik etti.

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
AkSiyon
AkSiyon - 11 ay Önce

31 Mart yerel seçimlerinde Malatya’nın Pütürge ilçesinde oy verme işlemi sırasında Saadet Partili 2 kişiyi öldüren, 1 kişiyi de yaralayan sanıkların avukatlığını Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu üstlendi.
AKPye oy veren melun katilleri savunacak.
Adalet demekki bazılarına göre yeri geldiğı zaman önem taşımayan statüye kurban olan anlam ve önemini yitirmiş bir kavram.

Osman DAMLA
Osman DAMLA - 11 ay Önce

Amerika ve Fransa'nın aydınları mutlaka Sayın Metin Feyzioğlu'nun konuşmalarını İngilizce veya Fransızca okumalıdır. Çünkü Fransa'da hukuk yok. Amerikada hiç yok.
Neden ? Şu Amerikanın ve Fransanın haline bakınız. İrandaki olayları destekliyoruz. Bunun ne demek olduğunu anlamak için hukuk gerekir?
Dünya halkları kardeştır. Dünya çocukları cennet bahçelerinde birlikte oynayacaklardır..Büyüklere gelince onlar hukuk önünde hesap verecekler....
Bireyleri yaran Allah (c.c) ...Irklarıda yaratan Allah (c.c)...Ama teröre,savaşlara ve zulme destek verenler hukuk önünde hesaba çekilmelidir..

SIRADAKİ HABER

banner14

banner10