Arpalı’da öğrencilere mont ve bot yardımı

İstanbul Arpalı Beldesi Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Arpalı Şehit Fatih Kostik İlköğretim Okulunda eğitim gören 224 öğrenciye Demek Başkanı Selahattin ÇELİK tarafından Yönetim Kurulu ve hayırseverler adına kışlık bot ve mont hediye edildi.

Arpalı’da öğrencilere mont ve bot yardımı

Demek Başkanı Selahattin ÇELİK yaptığı açıklamada; “Dernek olarak önceliğimiz geleceğimiz olan çocuklarımızdır. Dolaysıyla çocuklarımızın bu soğuk hava şartlarında eğitim yuvalarına gidip gelirken üşümeden ve hasta olmadan eğitimlerini devam ettirmeleri çok büyük önem arz etmektedir.

Ayrıca bu etkinliğin Bayburt'u temsil eden ilçe, belde ve köy derneklerince yaygınlaştırılarak artmasını temenni ediyorum. Bu maksatla geleceğimiz olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyor; saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı. 

Öğrencilerde dernek başkanı Çelik’e teşekkür etti. 

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Düşünceli
Düşünceli - 1 yıl Önce

Yardım yapanlardan, vesile olanlardan Allah razı olsun.
Keşke fotoğraflanıp ta yayınlanmasa daha bir güzel olmaz mıydı?

lüleci
lüleci - 1 yıl Önce

Allah razı olsun hemşehri dernekleri bugünler, böyle etkinlikler için var. tebrik ediyorum

abdullah bayburtlu
abdullah bayburtlu - 1 yıl Önce

ilk kez bir derneğin böyle bir aktivte yaptığını gördüm. çok hoş. birde yazın şututgart erneği ypmıştı böyle bir etkinlik. artarak devamnı diğer bayburt derneklermizden de bekliyoruz

Aydin savas
Aydin savas - 1 yıl Önce

Dernekler oturup kagit okey oynanan yerler olmamali Selahattin Celik nezdinde tum yonetimine hyirseverlere tesekkur ederiz. Diger derneklere ornek olacagini temenni ediyorum. Verdikce Allah verir. Kefenin cebi yok.

Emre ilik
Emre ilik - 1 yıl Önce

Çok güzel bir yardımlaşma örneği ancak yardım yapılan çocukların fotoğraflarını medyaya vererek ailelerini ve çocukları rencide edebileceğini düşünmenizi beklerdim en azından yüzlerini gizleseydiniz

Salih Bozdag
Salih Bozdag - 1 yıl Önce

Dogdugu toplaklara vefa borcunu gostermek ozellikle ogrencilere hic unutulmayacak bir davranis Sevgili Selahattin Celik kardesim Allah razi olsun. C9cuklarin resmini cekme konusuna katilmiyorum cunku fakir zengin ogrenci ayrilmadan yapildigi icin cocuklar rencide olmaz. Yolunuz acik olsun.

Muslum Akpinar
Muslum Akpinar - 1 yıl Önce

Allah razi olsun. Fotograflar yayinlanmasaydi denilmis sadece durumu olmayan degil tum cocuklara verildigi icin bir magduriyet oldugunu zannetmiyorum. Selahattin Celik yureginden operiz.

Atam Oguz Kaan
Atam Oguz Kaan - 1 yıl Önce

Basta Dernek baskani Selahattin Celik olmak uzere bagisda bulunan herkesin anadi babasi nur icinde yatsin. Tebrikler


SIRADAKİ HABER

banner14