Yazoğlu ailesinden ihtiyaç sahibi öğrencilere destek

Bayburtlu hayırsever iş adamı Şeref Yazoğlu ve İstanbul Bayburtspor Başkanı Bünyamin Yazoğlu, memleketi Bayburt’taki ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımında bulundu. 

Yazoğlu ailesinden ihtiyaç sahibi öğrencilere destek

İstanbul'da yaşayan ve Bayburtspor Onursal Başkanı olan hayırsever iş adamı Şeref Yazoğlu ve gurbetteki temsilcimiz İstanbul Bayburtspor’un Başkanlığı görevini yapan Bünyamin Yazoğlu, spora verdikleri desteği eğitime de taşıdı. 

Yazoğlu ailesi, memleketleri Bayburt’ta daha önceden ihtiyacı olduğu tespit edilen yaklaşık 400 öğrenciye ulaşarak mont ve bot yardımında bulundu. Yardımlar merkez ve köylerdeki okullara götürülerek öğrencilere teslim edildi. 

Yapılan yardım çalışmasıyla ilgili bilgi veren Şeref Yazoğlu, “Yazoğlu ailesi olarak spor ve eğitime her zaman elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Memleketimizde maddi durumu elverişli olmayan vatandaşlarımıza imkânlarımız ölçüsünde destek olmaya gayret ediyoruz. Amcamız memleketimiz Bayburt’ta ağır geçen kış koşullarında ayakkabısı delik, montu yırtık olan öğrenci bırakmamaktır. İnşallah öğrencilerimize yönelik daha farklı desteklerimiz de devam edecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 10:24

BEŞİR KELLECİ


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Köksal Tosun EFSANE BAŞKAN .
Köksal Tosun EFSANE BAŞKAN . - 1 yıl Önce

BUTÜR GÜZELLIKLER YARDIMLAR BAYBURT SEVDALISI YAZOĞLU AILESINE YAKIŞİR BU GÜZEL YARDIMINDAN DOLAYI GÜZEL INSAN BUNYAMİN YAZOĞLUNA SONSUZ TEŞEKÜRLER. ....

Zeki ÇAVUŞOĞLU
Zeki ÇAVUŞOĞLU - 1 yıl Önce

Şeref kardeş ,YÜCE RABBİM sizlerden razı olsun.O muhtaç insanlara verdiğinizin karşılığını inşanlah YÜCE RABBİM fazlasıylasizlere nasip eyler.

SIRADAKİ HABER